Potkejme se: Konzultace seznamování a psychoterapie

Jste po dlouhé době zase single? Nikdy jste vztah neměli a rádi byste potkali Vašeho životního partnera? Už delší čas sbíráte odvahu vyzkoušet seznamku?  Jste na seznamce měsíce a roky bez větších úspěchů? Nebo se Vám seznamky protiví a rádi byste se seznámili „normálně“? Ať už je Vaše situace jakákoliv,  jako psychoterapeutka se specializací na práci s nezadanými Vás ráda  podpořím v hledání nového vztahu.

Společně se mimo jiné zaměřujeme na:

  • jak sebrat odvahu a konečně se pustit do seznamování
  • jak vytvořit skvělý profil, co napsat do první zprávy a jak na offline setkání
  • sebevědomí a očekávání od partnera a vztahu
  • nezdravé šablony chování z minulých vztahů a problémy navázat vztah
  • jak se seznamovat kvalitněji, efektivněji a užívat si to

Mé  konzultace propojují expertní poradenství, terapii a koučink. Pomáhají srovnat myšlenky ohledně partnera, kterého hledáte, podporují pozitivní přístup k seznamování a díky tipům vycházejícím z výzkumů a dat dělají seznamování efektivnější.  Poskytuji jednorázové konzultace i pravidelnou podporu, v závislosti od Vaší situace a přání.

Objednat se můžete na marketa@modernilaska.cz nebo 608512203.

Reference

Mými klienty nejsou jen lidé, kteří prožívají životní krizi. Naopak velká část z nich je vyrovnaná a ve všech ohledech „skvělá partie“: tedy úspěšní, chytří a orientováni na vztah a rodinu. Zároveň jsou ale frustrováni z hledání partnera, chvílemi zmateni z druhého pohlaví a jsou otevřeni novému dlouhodobému vztahu a práci na sobě.

Na setkání s Markétou se mi líbilo, že kromě konkrétních tipů (jaké seznamky používat s ohledem na moji cílovou skupinu, jak upravit svůj profil a fotky, jak komunikovat) a vhledů (s čím se na seznamkách potýkají ženy) jsem si odnesl i určitou psychickou podporu – proč na jednu stranu trvá dlouho, než někoho přes seznamku najdu a je tam spousta frustrace a odmítnutí, ale zároveň se vyplatí tomu věnovat energii a má to cenu.“

Jindřich

Markéta Šetinová

Praha, 4. 9. 2016, Markéta Šetinová, Asociace společenské odpovědnosti Foto: HN - Lukáš Bíba

Dlouhodobě se zajímám o sociologii lásky a zaměřuji se na nové formy seznamování, pracuji  také jako psychoterapeutka (www.marketasetinova.cz). Vystudovala jsem sociologii na Univerzitě v Oxfordu a v rámci svého výzkumu na Univerzitě Karlově v Praze se věnuji partnerským vztahům a hledání partnera. Nyní jsem v psychoterapeutickém výcviku v systemické a na řešení orientované terapii, akreditovaném Českou lékařskou společností. O lásce a seznamování také vedu workshopy a seminaře.

Jedna individuální konzultace trvá 55 minut a její cena je 600 Kč. Setkání probíhá v Praze (Karlín, pár metrů od stanice metra Křižíkova). V případě zájmu o konzultace mimo Prahu mě kontaktujte. V závislosti na Vaší situaci lze využít Skype, telefon nebo email.

marketa@modernilaska.cz nebo 608512203.