Akademie partnerství: Podrobně

Partnerství je mnohem více o dovednostech a práci na sobě než o štěstí a intuici. V této sérii online inspirativních večerů navazujeme na komplexní webinář Akademie partnerství a podrobněji přemýšlíme o velkých tématech v seznamování a vztazích. Večery mají dvě části. V té první, teoretické, otevíráme zvolené téma (cca 30 min). Naše povídání vychází z terapeutických zkušeností a z aktuálních společenskovědních výzkumů. Ve druhé, diskuzní části vytváříme prostor, ve kterém kriticky zkoumáme náš přístup k lásce a společně přemýšlíme, jak na sobě pracovat, abychom byli ve vztazích spokojenější. Bavíme se prakticky, k věci a vytváříme prostor pro vaše dotazy a příběhy (cca 30 min). Proběhlé lekce je možné zhlédnout ze záznamu.

Seznam lekcí

  • Akademie partnerství : podrobně o emocích a co se děje pod povrchem (7. března od 19h)
  • Akademie partnerství: co si do seznamování a vztahů neseme z rodiny (21. března od 19h)
  • Akademie partnerství: podrobně o rozchodech a jak se s nimi vyrovnat (4. dubna od 19h)
  • Akademie partnerství: podrobně o mužsko-ženské dynamice v seznamování (18. dubna od 19h)
  • Akademie partnerství: podrobně o toxických vztazích (2. května od 19h)
  • Akademie partnerství: podrobně o zvládání odmítnutí (16. května od 19h)

Přihlášky

Přihlásit se můžete zde. Pokud chcete jednotlivé lekce věnovat jako dárek a nebo máte k sérii jakékoliv další dotazy, pište na akademiepartnerstvi@gmail.com.

Lektorky

Eliška Remešová studovala psychologii na Univerzitě Karlově, kde se zabývala proměnou mužské role ve vztazích a spokojeností v partnerství. V současné době se ve své psychoterapeutické orientuje hlavně na párovou terapii. Pomáhá dvojicím řešit krize, lépe komunikovat a být spolu šťastnější. Se stejnou vizí založila projekt na podporu spokojeného partnerství MAMESE.


Markéta Šetinová studovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu a nyní pokračuje s vlastním výzkumem na Univerzitě Karlově. Zajímá ji, jak technologie proměňují hledání partnera. Jako psychoterapeutka nejčastěji pracuje se singles a věnuje se seznamování a prvním fázím vztahů. Je autorkou blogu Moderní láska.