Potkejme se

Praha, 4. 9. 2016, Markéta Šetinová, Asociace společenské odpovědnosti Foto: HN - Lukáš BíbaJako psychoterapeutka  a socioložka se specializuji na práci se singles a na partnerské vztahy mileniálů. Mé individuální konzultace propojují expertní poradenství, psychoterapii a koučink.

S nezadanými zkoumáme způsoby, jak najít radost v single životě, srovnat myšlenky ohledně budoucího partnera, podporují pozitivní přístup k seznamování a díky tipům vycházejícím z výzkumů a dat dělají seznamování efektivnější. Hodí se jak pro lidi, kterým se právě rozpadl vztah a jsou po dlouhé době nově single, tak pro ty, kteří jsou nezadaní měsíce a roky.  V závislosti od situace pracujeme na sebevědomí, uzavírání minulých vztahů, budování sociálních kontaktů a dalších seberozvojových tématech. Probereme možnosti seznamování, od přirozených příležitostí přes seznamovací agentury po online seznamky. Klíčová jsou Vaše přání a cíle, do seznamování ani konkrétních seznamovacích služeb Vás nikdy nenutím.

Poskytuji jednorázové konzultace i pravidelnou podporu, v závislosti od Vaší situace a přání. Objednat se můžete na marketa@modernilaska.cz nebo 608 512 203.

Markéta Šetinová

Studovala jsem sociologii na Univerzitě v Oxfordu, nyní pokračuji s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově, kde se zaměřuji na problematiku hledání partnera a na proměny vztahů v dnešní době. Na stejném tématu spolupracuji se Sociologickým ústavem na Akademii věd.  V rámci systemického psychoterapeutického výcviku akreditovaném Českou lékařskou společností se orientuji na partnerské vztahy, především jejich navazování. Pravidelně přednáším na akademických i populárně naučných konferencích a vedu workshopy o lásce a seznamování pro veřejnost.  O mém výzkumu a práci psalo Aktuálně.cz, E15, FloweeReflexRadio WaveBlesk, Psychologie.cz, Metro, Hospodářské noviny, DVTV Apel, Deník N, Lidové noviny, Týden, Ona Dnes a další. Odborně nebo výzkumně spolupracuji s několika českými seznamkami.

Cena a místo

Konzultace trvá 50 minut a stojí 1 200 Kč. V současné době pracuji pouze na Praze 4, v Braníku. Pokud se nelze potkat osobně, mám také dobrou zkušenost s online konzultacemi, které lze realizovat přes Skype, telefon nebo Whatsapp.