Potkejme se

Praha, 4. 9. 2016, Markéta Šetinová, Asociace společenské odpovědnosti Foto: HN - Lukáš BíbaJako psychoterapeutka  a socioložka se specializuji na práci se singles a na proměnu partnerských vztahů. Mé individuální konzultace v rámci Institutu Moderní láska propojují expertní poradenství, psychoterapii a koučink.

S nezadanými zkoumáme způsoby, jak najít radost v single životě, nebo srovnat myšlenky ohledně budoucího partnera. Konzultace podporují pozitivní přístup k seznamování a díky tipům vycházejícím z výzkumů a dat dělají seznamování efektivnější. Hodí se jak pro lidi, kterým se právě rozpadl vztah a jsou po dlouhé době nově single, tak pro ty, kteří jsou nezadaní měsíce a roky.  V závislosti od situace pracujeme na sebevědomí, uzavírání minulých vztahů, budování sociálních kontaktů a dalších seberozvojových tématech. Probereme možnosti seznamování, od přirozených příležitostí, přes seznamovací agentury, po online seznamky. Klíčová jsou vaše přání a cíle, do seznamování ani konkrétních seznamovacích služeb vás nikdy nenutím.

S lidmi ve vztahu zkoumáme partnerskou kompatibilitu, zaměřujeme se na zvyšování vztahové spokojenosti, překonávání konfliktů a zlepšení komunikace, ale i slaďování osobního a pracovního života. Bavíme se o sexualitě, vlastní identitě ve vztahu i o nových partnerských formách (například otevřené vztahy nebo polyamorii). Občas také řešíme, jak překonat rozchod nebo kdy raději ze vztahu odejít, ideálně s co nejmenším zraněním na obou stranách.

Poskytuji jednorázové konzultace, ale s většinou lidí spolupracuji po dobu několika týdnů nebo měsíců, abychom se do témat dostali hlouběji.  Vše ale závisí od vaší situace a přání. Objednat se můžete na marketa@modernilaska.cz nebo 608 512 203. 

Více o tom, jak pracuji, si můžete přečíst zde.

Markéta Šetinová

Studovala jsem sociologii na Univerzitě v Oxfordu, nyní pokračuji s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově, kde se zaměřuji na problematiku hledání partnera a na proměny vztahů v dnešní době. Na stejném tématu spolupracuji se Sociologickým ústavem na Akademii věd.  Mám dokončený systemický psychoterapeutický výcvik akreditovaný Českou lékařskou společností, během kterého jsem se orientovala na partnerské vztahy, především jejich navazování. Individuálně a do nějaké míry i párově jsem odkonzultovala + 1000 hodin. Pravidelně přednáším na akademických i populárně naučných konferencích a vedu workshopy o lásce a seznamování pro veřejnost.  O mém výzkumu a práci psalo Aktuálně.cz, E15, FloweeReflexRadio WaveBlesk, Psychologie.cz, Metro, Hospodářské noviny, DVTV Apel, Deník N, Lidové noviny, Týden, Ona Dnes a další. Odborně nebo výzkumně spolupracuji s několika českými seznamkami.

Cena a místo

Úvodní konzultace trvá 50 minut a stojí 5 800 Kč. Pokud se rozhodneme pro  dlouhodobou spolupráci, cena za sezení je 2 500 Kč. V současné době pracuji v Institutu Moderní láska na adrese Národní 11, Praha 1. Pokud se nelze potkat osobně, mám také dobrou zkušenost s online konzultacemi, které lze realizovat přes Skype, Zoom, Google Meet, telefon nebo Whatsapp.