Workshop o seznamování

workshop o seznamováníSeznamování je náročné. Láska za námi často nepřijde sama a my musíme hledat příležitosti k seznámení, zvládat odmítnutí a rozhodovat se, s kým navázat hlubší vztah. Často nevíme, jak na to, nerozumíme vlastnímu chování a už vůbec ne chování těch druhých. Doufáme, že technologie seznamování zjednoduší, ale občas ho dělají ještě složitějši.

Výběr partnera je jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí. Vztah nám může přinést hodně radosti, ale také udělat náš život výrazně složitější. Cílem tohoto workshopu je přiblížit vás ke spokojenému vztahu. Nevnucuje však bodový návod k seznamování, ale spíše otevírá důležitá témata spojená s hledáním a výběrem partnera a podporuje vás v kritickém zkoumání vlastního přístupu k seznamování.

Termín a přihlášky

Nejbližší termín workshopu o seznamování:

  • další termín bude vypsán na duben 2020

Předběžně se můžete přihlásit emailem na marketa@modernilaska.cz. Obratem vám registraci na workshopu potvrdím. Na workshop nelze přijít bez předchozího přihlášení. Kapacita je omezena na 15 lidí, registrujte se tedy prosím co nejdříve.

Obsah workshopu

Kde se seznámit

  • Jak se seznamovat přirozeně
  • Kdy přemýšlet o seznamování online
  • Kterou seznamku vybrat a jak se seznamovat efektivně online

Jak poznat toho pravého

  • Proč nás přitahují „nevhodní“ partneři pro vztah
  • Jak se vymanit z cyklu neúspěšných vztahů
  • Jaké kvality u partnera hledat

Jak překlopit seznámení do vztahu

  • Jak uspět na rande
  • První fáze vztahu
  • Základy úspěšného dlouhodobého vztahu

Workshop vychází z vědeckých výzkumů o seznamování, zkušeností z mé psychoterapeutické praxe a ze zahraniční literatury o seznamování a partnerských vztazích.

Cena, místo a délka

Workshop seznamování se odehrává v Praze, na adrese Klimentská 50. Akce trvá dvě až dvě a půl hodiny. Cena workshopu je 800 Kč (vč DPH).

Pro koho?

Workshop je pro nezadané, kteří nyní nebo do budoucna hledají vážný vztah. Účastníci mohou být lidé, kteří jsou už dlouho single nebo v nezávazných vztazích a nyní jsou otevřeni dlouhodobému vztahu. Workshop je vhodný i pro „nové“ singles, kteří po ukončeném vztahu začínají přemýšlet o seznamování.

Je to psychoterapie?

Ne. Workshop je seberozvojový a jedním z jeho cílů je kriticky si popřemýšlet o vlastním přístupu k seznamování. Nebude ale prostor pracovat s osobními tématy do hloubky. Psychoterapii tedy nenahrazuje, ale může ji doplnit.

Je to seznamovací akce?

Ne. Během workshopu spolu budeme pracovat jako skupina a bude tedy příležitost poznat se s dalšími účastníky. Romantické seznámení ale není cílem workshopu.


Lektorka workshopu

markéta šetinová
Markéta Šetinová

Jako psychoterapeutka se specializuji na práci s nezadanými a na partnerské vztahy mileniálů. Studovala jsem sociologii na Univerzitě v Oxfordu, nyní pokračuji s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově, kde se zaměřuji na problematiku hledání partnera a jak se proměňují vztahy v dnešní době. Na stejném tématu spolupracuji se Sociologickým ústavem na Akademii věd.  V rámci systemického psychoterapeutického výcviku akreditovaném Českou lékařskou společností se orientuji na partnerské vztahy, především jejich navazování. Pravidelně přednáším na akademických i populárně naučných konferencích a vedu workshopy o lásce a seznamování pro veřejnost.  O mém výzkumu a práci psalo Aktuálně.czE15FloweeReflex,  Radio WaveBleskPsychologie.cz a další. Odborně nebo výzkumně spolupracuji s několika českými seznamkami.